Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Core
vi: Nhân

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: You are here
vi: Bạn đang ở đây

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ
