Red Salute (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Core
ast: Motor

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina
