Red Salute (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Core
be: Ядро

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Banner
be: Банэр

en: You are here
be: Вы тут

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню
