Red Salute (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Core
bg: Ядро

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: You are here
bg: Вие сте тук

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
