Red Salute (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Core
cs: Jádro

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: You are here
cs: Jste zde

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu
