Red Salute (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Core
cy: Craidd

en: Right sidebar
cy: Bar ochr dde

en: Footer
cy: Troedyn

en: You are here
cy: Rydych yma
