Red Salute (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: Core
de: Kernsystem

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhalt unten

en: You are here
de: Sie sind hier

en: Main menu
de: Hauptmenü

en: Secondary menu
de: Sekundärmenü
