Red Salute (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Core
el: Πυρήνας

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Secondary menu
el: Δευτερεύον μενού
