Red Salute (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Banner
eo: Rubando

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
