Red Salute (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Secondary menu
fil: Pangalawang menu
