Red Salute (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Core
fr: Cœur

en: Right sidebar
fr: Barre latérale droite

en: Footer
fr: Pied de page

en: Banner
fr: Bannière

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire
