Red Salute (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Core
id: Inti

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: You are here
id: Anda di sini

en: Main menu
id: Menu utama

en: Secondary menu
id: Menu sekunder
