Red Salute (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: You are here
it: Tu sei qui

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario
