Red Salute (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Core
jv: Inti

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro
