Red Salute (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
