Red Salute (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Core
nl: Kern

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: You are here
nl: U bent hier

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu
