Red Salute (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Core
oc: Còr

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Banner
oc: Bandièra

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari
