Red Salute (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Pesquisar

en: Core
pt: Núcleo

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Banner
pt: Faixa

en: Content Bottom
pt: Conteúdo Inferior

en: You are here
pt: Está aqui

en: Main menu
pt: Menu principal

en: Secondary menu
pt: Menu secundário
