Red Salute (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Core
sk: Jadro

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
