Red Salute (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Core
ta: கருவம்

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி

en: Secondary menu
ta: இரண்டாம்தரப் பட்டி
