Red Salute (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Core
tr: Çekirdek

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: You are here
tr: Buradasınız

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
