Red Salute (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Core
uk: Ядро

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Content Bottom
uk: Вміст знизу

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню
