Red Salute (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Core
az: Nüvə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
