Red Salute (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Core
da: Kerne

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: You are here
da: Du er her

en: Main menu
da: Hovedmenu

en: Secondary menu
da: Sekundær menu
