Red Salute (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Search
th: ค้นหา

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Secondary menu
th: เมนูรอง
