(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: error
be: памылка

en: Node
be: Вузел

en: Fields
be: Палі

en: Entity
be: Сутнасць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам

en: View mode
be: Лад выгляду
