(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Link to content
bo: ནང་དོན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
