(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: error
et: veateade

en: Node
et: Postitus

en: Fields
et: Väljad

en: Entity
et: Olem

en: - Select -
et: - Vali -

en: Bundles
et: Kogumid

en: Linked to content
et: Link sisule

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode

en: Entity reference
et: Olemi viide
