(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: error
eu: errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: Fields
eu: Eremuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua
