(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Content
he: תוכן

en: error
he: שגיאות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Fields
he: שדות

en: Entity
he: יישות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות

en: Rendered as @mode
he: רונדר כ@mode

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
