(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: error
hi: त्रुटि

en: Node
hi: नोड

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Link to content
hi: लिंक टू कांटेंट

en: Entity
hi: इकाई

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Bundles
hi: बंडल

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Rendered as @mode
hi: @mode के रूप में प्रस्तुत किया गया

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
