(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: error
hy: սխալ

en: Node
hy: Նոդ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
