(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Fields
id: Bidang isian

en: Link to content
id: Tautan ke konten

en: Entity
id: Entitas

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Bundles
id: Bundel

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas

en: Rendered as @mode
id: Ditampilkan sebagai @mode

en: Entity reference
id: Rujukan entitas
