(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: error
ja: エラー

en: Node
ja: ノード

en: Fields
ja: フィールド

en: Link to content
ja: コンテンツへのリンク

en: Entity
ja: エンティティ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Autocomplete
ja: 自動補完

en: Bundles
ja: バンドル

en: Linked to content
ja: コンテンツへリンクされている

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Entity id
ja: エンティティ id

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Entity reference
ja: エンティティ参照
