(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content
jv: Konten

en: error
jv: salah

en: Fields
jv: Field

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn
