(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: error
lv: kļūda

en: Node
lv: Mezgls

en: Fields
lv: Lauki

en: Entity
lv: Entītija

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: View mode
lv: Skata režīms
