(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: error
pl: błąd

en: Node
pl: Węzeł

en: Fields
pl: Pola

en: Link to content
pl: Link do zawartości

en: Entity
pl: Encja

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: Rendered as @mode
pl: Wygenerowano jako @mode

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Entity title
pl: Tytuł encji
