(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: error
uk: помилка

en: Node
uk: Матеріал

en: Fields
uk: Поля

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Entity
uk: Сутність

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Bundles
uk: Пакети

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Entity content
uk: Вміст сутності

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type(@entity_id) виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Entity title
uk: Заголовок сутності

en: @entity entity referenced from !field_name
uk: На сутність @entity посилаються з поля !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
uk: @entity посилається на @target_entity з поля !field_name
