(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: error
vi: lỗi

en: Fields
vi: Các trường

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Linked to content
vi: Liên kết tới nội dung

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị

en: Entity content
vi: Nội dung của đối tượng
