(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: error
ar: خطأ

en: Node
ar: العقدة

en: Fields
ar: الحقول

en: Link to content
ar: رابط المحتوى

en: Entity
ar: الكيان

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode
