(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: error
az: səhv

en: Node
az: Material

en: Fields
az: Sahələr

en: Entity
az: Entiti

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Bundles
az: Paketlər
