(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: error
cs: chyba

en: Node
cs: Uzly

en: Fields
cs: Pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode
