(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: error
da: fejl

en: Node
da: Indholdselement

en: Fields
da: Felter

en: Link to content
da: Link til indhold

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Entity id
da: Entity ID

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering detekteret ved rendering af entity @entity_type(@entity_id). Afbryder rendering.

en: Entity reference
da: Entityreference

en: @entity entity referenced from !field_name
da: @entity entity refereret fra !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
da: @entity refererer til @target_entity fra !field_name
