(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: error
el: σφάλμα

en: Node
el: Κόμβος

en: Fields
el: Πεδία

en: Entity
el: Οντότητα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Rendered as @mode
el: Απεικονίζεται ως @mode

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
