(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: error
eo: eraro

en: Node
eo: Nodo

en: Fields
eo: Kampoj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
