(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: error
it: errore

en: Node
it: Nodo

en: Fields
it: Campi

en: Link to content
it: Link al contenuto

en: Entity
it: Entità

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Bundles
it: Bundle

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: View mode
it: Modo di visualizzazione

en: Rendered as @mode
it: Visualizzato come @mode

en: Entity reference
it: Riferimento a entità.
