(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: error
lt: klaida

en: Node
lt: Mazgas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Entity
lt: Esybė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
