(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: error
ne: त्रुटि

en: Node
ne: नोड

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
