(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: Fields
oc: Camps

en: Entity
oc: Entitat

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Bundles
oc: Paquets

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
