(Entity)Reference Field Synchronization (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Fields
fa: میدانها

en: Entity
fa: عنصر

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Linked to content
fa: واصلی شده به محتوا

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر
